Blaža Klemenčič

Blaža Klemenčič enajsta v Madridu
nedelja, 4. maj 2008 ob 20:04
Madrid - Gorski kolesarji so nadaljevali s tekmami svetovnega pokala v Madridu. Nastopile so tudi tri Slovenke, znova pa je najboljšo uvrstitev v slovenskem trojčku vknjižila Blaža Klemenčič.

nedelja, 4. maj 2008 ob 19:11
Gorski kolesarji so nadaljevali s tekmami svetovnega pokala v Madridu. Nastopile so tudi tri Slovenke, znova pa je najboljšo slovensko uvrstitev vknjižila Blaža Klemenčič z 11. mestom.

Klemenčičeva do kolesa tik pred zdajci
ponedeljek, 28. april 2008 ob 00:18
"Res sem v zadnjih dveh krogih dvakrat padla na skoraj istem mestu in tako zdrsnila z 11. na 14. mesto, vendar mi je šlo zelo dobro," gorska kolesarka Blaža Klemenčič ni bila zlovoljna po drugi dirki svetovnega pokala v olimpijskem krosu. Na tehnično zahtevni, a suhi progi v Schwarzwaldu, je...

Blaža Klemenčič tudi v Nemčiji povsem blizu najboljših
nedelja, 27. april 2008 ob 16:38
Karlsruhe - Nemški Offenburg je gostil drugo tekmo svetovnega pokala gorskih kolesarjev v olimpijski disciplini kros. Znova je dobro nastopila Slovenka Blaža Klemenčič, ki je osvojila 14. mesto.

Klemenčičeva odlčna v Nemčiji
nedelja, 27. april 2008 ob 16:27
Nemški Offenburg je gostil drugo tekmo svetovnega pokala gorskih kolesarjev krosu. Zmagala je Rusinja Irina Kalentjeva. Blaža Klemenčič je bila 14., Nina Homeovec 30., Tanja Žakelj pa 34.

Blaža Klemenčič tudi v Nemčiji blizu najboljših
Nemški Offenburg je gostil tekmo svetovnega pokala gorskih kolesarjev. Dobro je nastopila tudi Blaža Klemenčič, ki je bila 14.

Klemenčičevi je uspevalo tudi v blatu
ponedeljek, 21. april 2008 ob 01:38
"Menim, da sem to dirko zares dobro odpeljala. Tudi tehnično mi je šlo odlično na tej zahtevni progi, v blatu, na drsečih koreninah. Izšlo se je veliko bolje kot lansko leto," je bila po uvodni dirki svetovnega pokala gorskih kolesark v krosu zadovoljna Blaža Klemenčič. S 16. mestom si je...